Obec Šumná
Šumná

Varování Policie ČR

Varování Policie ČR.

Policie ČR varuje seniory před dalším podvodným jednáním, a proto v rámci prevence bude obvolávat vybranou skupinu seniorů s následujícím vzkazem:

"Dobrý den, varování Policie České republiky. Věnujte, prosím, pozornost tomuto oznámení. Pokud se Vás bude někdo snažit přesvědčit, že je Váš příbuzný nebo že Vašeho příbuzného zastupuje jako doktor či notář a bude od Vás chtít poslat peníze na účet nebo si je bude chtít u Vás sám vyzvednout, vždy si tuto informaci ověřte a v případě podezření kontaktujte, prosím, Policii České republiky, a to na telefonním čísle 158. Děkujeme. Policie České republiky."

Více informací na: https://www.policie.cz/clanek/prevence-kraj-pozor-seniori-jsou-v-ohrozeni.aspx

Datum vložení: 4. 1. 2022 10:35
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2022 15:56

mobilní apllikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Teplý říjen - studený listopad.

Ondřej mosty staví, Jiří je doplaví.

Dnes je 30.11.2022

Svátek má Ondřej

Zítra má svátek Iva

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den boje proti AIDS