Obec Šumná
Šumná

Varování Policie ČR

Varování Policie ČR.

Policie ČR varuje seniory před dalším podvodným jednáním, a proto v rámci prevence bude obvolávat vybranou skupinu seniorů s následujícím vzkazem:

"Dobrý den, varování Policie České republiky. Věnujte, prosím, pozornost tomuto oznámení. Pokud se Vás bude někdo snažit přesvědčit, že je Váš příbuzný nebo že Vašeho příbuzného zastupuje jako doktor či notář a bude od Vás chtít poslat peníze na účet nebo si je bude chtít u Vás sám vyzvednout, vždy si tuto informaci ověřte a v případě podezření kontaktujte, prosím, Policii České republiky, a to na telefonním čísle 158. Děkujeme. Policie České republiky."

Více informací na: https://www.policie.cz/clanek/prevence-kraj-pozor-seniori-jsou-v-ohrozeni.aspx

Datum vložení: 4. 1. 2022 10:35
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2022 15:56

mobilní apllikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Červenec - úrody blíženec.

Pranostika na akt. den

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Dnes je 1.7.2022

Svátek má Jaroslava

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den architektury

Zítra má svátek Patricie

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den UFO